BAŞAKŞEHİR’DE KALDIRIM TAŞIYLA CAMLARI KIRIP HIRSIZLIK YAPAN ŞÜPHELİ YAKALANDI

BAŞAKŞEHİR’de camlarını kaldırım taşıyla kırdıkları iş yerlerinden hırsızlık yapan bir şüpheli gözaltına alındı. Şüphelinin suç ortaklarıyla birlikte mağaza vitrin camlarını kırdığı ve hırsızlık yaptığı anlar güvenlik kameralarına yansıdı. Polis kimliğini tespit ettiği diğer şüphelileri yakalamak için operasyonları sürdürüyor.

HIRSIZLIK ANLARINI GÜVENLİK KAMERALARI KAYDETTİ

Hırsızlık Büro Amirliği tarafından Başakşehir’de 2 işyeri, bir oto hırsızlığı, Avcılar’da 1 iş yeri hırsızlığı gerçekleştiren şüphelileri yakalamak için soruşturma açıldı. Yapılan çalışmalarda hırsızların bazı olaylarda güvenlik kameralarına yakalandığı tespit edildi. Görüntülerde bir otomobille işyeri önüne gelen şüphelilerin, ellerindeki kaldırım taşıyla işyerinin camlarını kırdıkları ardından içeri girip hırsızlık yaptıkları görüldü.

BİR ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Hırsızlık Büro Amirliği tarafından şüphelilerden biri Başakşehir’de tespit edildi. Olayın şüphelilerinden Azad K. (21) polis tarafından gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan şüpheli hakkında 4 ayrı hırsızlık dosyasından işlem yapıldı. Adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklanarak Metris Cezaevine gönderilirken, polis kimliğini tespit ettiği diğer şüphelileri yakalamak için operasyonları sürdürüyor.

Görüntü dökümü————————Şüphelilerin adliyeye sevki-Şüphelilerin hırsızlık yaptıkları anlar güvenlik kamera görüntüsü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir