Koşun Kaos Var! Seren Serengil ve Mustafa Tohma Ayrılığıyla İlgili Ortaya Çıkan Yeni Detaylar Beyinleri Yaktı

Magazin dünyasında kaos denince akla gelen ilk isimlerden olan Arto ve Seren Serengil arasındaki sular bir türlü durulmak bilmiyor. 

Eski dostu Seren Serengil’in Mustafa Tohma ile ayrılığı hakkında bomba bir yorumda bulunan Arto, yine kaos ateşini fitillemiş oldu. Öte yandan ortaya çıkan bir fotoğraf, Seren Serengil ile Mustafa Tohma ayrılığıyla ilgili kafaları karıştırdı ve dedikodu kazanı kaynamaya başladı. ?

Seren Serengil ile Mustafa Tohma uzun süredir birlikte. Daha doğrusu birlikteydi. Çünkü Seren Serengil geçtiğimiz günlerde Mustafa Tohma ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

“Gördüğüm lüzum üzerine Mustafa Rahman Tohma ile olan ilişkimi bitirme kararı aldım” diyen Seren Serengil, ayrılığın perde arkasını da Instagram’da anlattı.

“Tohma’nın 1,5 aydır birisiyle gizli gizli konuştuğunu, tavırlarının değişmeye başladığını ve kendisine yalan söylediğini” açıklayan Seren Serengil, söz konusu kişinin de evli ve çocuklu olduğunu söyledi.

Hatta şu tarz, isyan dolu paylaşımlar yapmayı da ihmal etmedi.

İşte bu ayrılıkla ilgili yaşanan birtakım gelişmeler şu an gündemde. Seren Serengil Tohma’nın hayatından endişe ettiğini söylediği bu paylaşımı yaptı.

Gelgelelim Seren Serengil’in paylaştığı bir fotoğrafta arkasındaki kişinin Tohma’ya çok benzemesi, bu ayrılığın yalan olduğu iddialarını beraberinde getirdi.

Seren Serengil’in kanlı bıçaklı olduğu eski arkadaşı ve program partneri Arto’dan da bomba bir yorum geldi. Arto, Seren Serengil’e “Sen kesin birine aşık oldun ya da eskilerden sinyal geldi. Yoksa nerede sende o yürek” sözleriyle yüklendi.

Arto yine bombanın pimini çekip attı… Bakalım neler olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir