Wilfried Zaha’dan iddialı sözler: Canlarını yakabilecek…

Şampiyonlar Ligi’nin ikinci maç haftasında Galatasaray deplasmanda Manchester United ile karşılaşacak.

Dev maç öncesi düzenlenen basın toplantısında sarı kırmızılıların yıldızı Wilfried Zaha açıklamalarda bulundu.

Zaha’nın açıklamaları şu şekilde: 

“Onların canını yakabilecek oyuncularımız var”

“Söylenecek çok şey yok. Manchester United, daha önce oynadığım bir kulüp. 10 yıl sonra bugün 30 yaşındayım, oyun olarak olgunlaştım. Çok deneyimli bir takımımız var. Yarınki maç için hazırız. Onların canını yakabilecek oyuncularımız var.”

“Bunu önemsemiyorum”

“Açıkçası sol kanatı tercih ederim ama hoca nerede oynamamı isterse orada oynarım. Bunu önemsemiyorum. Eğer farklı pozisyonda oynamam gerekirse oynarım, benim için sıkıntı yok.”

“Manchester’dan sonra kariyerimi yükselttim”

“Yüzüme baktığınız zaman herhangi bir rahatsızlık hissediyor gözüküyor muyum? Manchester United’ın durumundan dolayı rahatsız mıyım? Hayır. Manchester’dan sonra kariyerimi yükselttim. Bunu başardım ve bugün buradayım.”

“Manchester United hakkında konuşmuyorum”

“Takım arkadaşlarıma Old Trafford atmosferiyle ilgili bir şeyden bahsetmedim. Daha önce Galatasaray maçını izlediniz mi bilmiyorum ama duyup duyabileceğiniz en gürültülü yer oluyor. Takım arkadaşlarımla Manchester United hakkında konuşmuyorum, bizim ne yapabileceğimizi konuşuyorum.”

“Bana ne zaman sevgi gelirse onu yansıtırım”

“Bana ne zaman sevgi gelirse onu yansıtırım. Galatasaray’a geldiğimden beri taraftarım ve arkadaşlarım bana sevgi gösterdi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir